Podcast

EiM-008 – Porozmawiajmy o tym co ważne w email marketingu – wywiad Magdy Daniłoś

Dzisiaj zapraszam Cię do wysłuchania mojej rozmowy z Magdą Daniłoś, na temat tego, co ważne jest w email marketingu. Magda przeprowadziła ze mną ten wywiad jakiś czas temu – ostatnio gdy do niego wróciłem doszedłem do wniosku, że zdecydowana większość prezentowanych w nich treści absolutnie nie straciła na aktualności. Co więcej, mam wrażenie, że część z nich stała się jeszcze bardziej aktualna.

Subscribe podcast Email [i] Marketing: iTunes | Android | Player.fm

Skąd nasza rozmowa

Magda współtworzy jedną z pierwszych agencji video marketingowych w Polsce-OFFON Agency. Jest opiekunem merytorycznym studiów podyplomowych Marketing Internetowy na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, gdzie mam przyjemność prowadzić zajęcia z email marketingu. Wykłada także na takich uczelniach jak: Szkoła Główna Handlowa w Warszawie, Akademia im. Leona Koźmińskiego w Warszawie, Wyższej Szkole Europejskiej w Krakowie. Sukcesywnie rozwija swój kanał na YouTube.

Nasza rozmowa była dość długa, dlatego podzieliliśmy ją na dwie części. W części pierwszej poruszamy temat email marketingu, jego możliwości i efektów jakie można osiągnąć implementując go w zintegrowane działania. Druga część wywiadu niech narazie pozostanie niespodzianką. Jeśli jesteś bardzo ciekawy, możesz poszukać go na YouTube 😉

Listen to „EiM 008 Porozmawiajmy o tym co ważne w email marketingu – wywiad Magdy Daniłoś” on Spreaker.

Skąd pobrać podcast

Podcast możesz znaleźć w wielu miejscach:

  • możesz bezpośrednio pobrać plik
  • jeżeli używasz iPhona, iPada lub Maca znajdziesz go w iTunes
  • jeżeli używasz urządzeń z Androidem możesz go zasubskrybować tutaj lub skorzystaj z Player.fm

Jeżeli uważasz, że gdzieś jeszcze powinienem go udostępnić – proszę daj znać w komentarzu.

Dla wszystkich którzy wolą wersję video – zapraszam na kanał Youtuba FreshMaila. Proszę nie zapomnij także o subskrypcji, aby nie uleciało Ci żadne nowe nagranie.

Transkrypt podcastu

Kliknij tutaj, aby pobrać spisaną treść podcastu (PDF)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *