Podcast

EiM 010 – Co ważne jest w content marketingu aby dobrze angażował odbiorców – rozmowa z Justyną Bakalarską (Marketer Plus)

Tworzenie dobrego content marketingu jest jednym z najważniejszych wyzwań współczesnego marketera. Dzięki niemu możesz liczyć na lepszą pozycję twojej strony w wynikach wyszukiwania Google oraz tworzyć treści do komunikacji email marketingowej. Dowiedz się, jak tworzyć angażujące treści z mojej rozmowy z Justyną Bakalarską.

Subscribe podcast Email [i] Marketing: iTunes | Android | Player.fm

Listen to „EiM 010 – Co ważne jest w content marketingu aby dobrze angażował on odbiorców – rozmowa z Justyną Bakalarską (Marketer Plus)” on Spreaker.

Kilka słów o Justynie

Justynę poznałem wiele lat temu gdy była jeszcze moją studentką na Collegium Civitas. Dzisiaj współpracujemy co miesiąc w ramach moich publikacji dla Marketera+. Justyna ma olbrzymie doświadczenie jako dziennikarz i specjalista ds. komunikacji. Pracowała dla PolskaPress, pisząc do dwóch magazynów. W gazecie „Polska The Times”, specjalizowała się w tematach związanych z nowymi mediami i nowymi technologiami. Później związała się z mediami branżowymi – najpierw była dzienikarzem w Brief, a później przeszła do mojego ulubionego czasopisma marketingowego, czyli Marketera+.

Od 2013 roku jest wykładowcą Collegium Civitas, prowadząc zajęcia z zakresu marketingu wartości i content marketingu.

Skąd pobrać podcast

Podcast możesz znaleźć w wielu miejscach:

  • możesz bezpośrednio pobrać plik
  • jeżeli używasz iPhona, iPada lub Maca znajdziesz go w iTunes
  • jeżeli używasz urządzeń z Androidem możesz go zasubskrybować tutaj lub skorzystaj z Player.fm

Jeżeli uważasz, że gdzieś jeszcze powinienem go udostępnić – proszę daj znać w komentarzu.

Dla wszystkich którzy wolą wersję video – zapraszam na kanał Youtuba FreshMaila. Proszę nie zapomnij także o subskrypcji, aby nie uleciało Ci żadne nowe nagranie.

Transkrypt podcastu

Kliknij tutaj, aby pobrać spisaną treść podcastu (PDF)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *