Podcast

EiM-011 – O tym jak powstał FreshMail i jak zarządzać taką organizacją – pyta Magda Daniłoś

Kilka tygodni temu opulikowałem pierwszą część rozmowy z Magdą Daniłoś. Dzisiaj zapraszam Cię do wysłuchania drugiej części gdzie Magda pytała mnie o to, jak powstał FreshMail oraz jak zarządzać taką organizacją.

Subscribe podcast Email [i] Marketing: iTunes | Android | Player.fm

Zapowiedź czegoś nowego

Jako że eksperymentuję z tym podcastem i jeszcze do końca nie wiem na czym powinienem się w nim przede wszystkim skupić, stąd pomysł, by odpowiedzieć na część pojawiających się komentarzy, przez moją wypowiedź odnośnie zarządzania jako takiego. Ponieważ od tego nagrania minęło już ponad 3 lata, to i we FreshMailu zmieniliśmy sposób zarządzania naszą organizacją. Myślę, że w najbliższym czasie zaczną się także pojawiać nagrania, w których będę poruszał tematy związane z metodami zarządzania organizacjami – zarówno na przykładzie FreshMaila, jak i innych organizacji które bardzo cenię.

Dodatkowo pojawiły się prośby od Was, aby więcej nagrań dotyczyło stricte email marketingu – obiecuję, że i taką serię dla Was przygotuję. Jeśli uważasz, że chciałbyś jeszcze o czymś usłyszeć – proszę daj znać w komentarzu lub złap mnie w social mediach.

Skąd pobrać podcast

Podcast możesz znaleźć w wielu miejscach:

  • możesz bezpośrednio pobrać plik
  • jeżeli używasz iPhona, iPada lub Maca znajdziesz go w iTunes
  • jeżeli używasz urządzeń z Androidem możesz go zasubskrybować tutaj lub skorzystaj z Player.fm

Jeżeli uważasz, że gdzieś jeszcze powinienem go udostępnić – proszę daj znać w komentarzu.

Dla wszystkich którzy wolą wersję video – zapraszam na kanał Youtuba FreshMaila. Proszę nie zapomnij także o subskrypcji, aby nie uleciało Ci żadne nowe nagranie.

Transkrypt podcastu

Kliknij tutaj, aby pobrać spisaną treść podcastu (PDF)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *