Podcast

EiM-012 – O sile content marketingu w zdobywaniu leadów – rozmowa z Grzegorzem Miłkowskim

Niedawno udało mi się spotkać z Grześkiem Miłkowskim i porozmawiać o tym jak połączyć siły content marketingu i email marketingu.

Dzisiaj chciałem kontynuować temat content marketingu, który nierozerwalnie jest związany z email marketingiem. Z naszej rozmowy dowiesz się jak wewnątrz firmy można zbudować redakcje, która niczym nie będzie ustępować profesjonalnym redakcjom mediowym. Jak wykorzystać możliwość outsourcingu takich usług i jak za pomocą skoordynowanych działań uzyskiwać maksymalne wyniki z content marketingu.

Poruszyliśmy również tematy bezpośrednio związane z generowanie leadów ich „wygrzewaniem” oraz odpowiedzieliśmy sobie na pytanie dlaczego strategia w content marketingu jest ważna, ale tabelka w excelu jeszcze ważniejsza.

Grzegorz Miłkowski to CEO w agencji full service content marketing – CONTENTHOUSE. Jest właścicielem i redaktorem naczelnym portalu SOCIALPRESS.pl, który specjalizuje się w zagadnieniach łączących komunikację, marketing i nowe technologie. W branży marketingu i technologii działa od 2006 roku. Początkowo jako dziennikarz mediów branżowych (Marketing Przy Kawie), redaktor naczelny portalu Interaktywnie.com (Grupa Money.pl), później PR-owiec odpowiedzialny za wdrażanie strategii komunikacyjnych dla znanych marek.

Jednocześnie z tego miejsca chciałem Was zaprosić na event: Akademię Marketingu, który odbędzie się w Krakowie 16-17 maja, na którym sam będę miał przyjemność wystąpić.

Subscribe podcast Email [i] Marketing: iTunes | Android | Player.fm

Listen to „EiM 012 – O sile content marketingu w zdobywaniu leadów – rozmowa z Grześkiem Miłkowskim z Contetnt House” on Spreaker.

Skąd pobrać podcast

Podcast możesz znaleźć w wielu miejscach:

  • możesz bezpośrednio pobrać plik
  • jeżeli używasz iPhona, iPada lub Maca znajdziesz go w iTunes
  • jeżeli używasz urządzeń z Androidem możesz go zasubskrybować tutaj lub skorzystaj z Player.fm

Jeżeli uważasz, że gdzieś jeszcze powinienem go udostępnić – proszę daj znać w komentarzu.

Dla wszystkich którzy wolą wersję video – zapraszam na kanał Youtuba FreshMaila. Proszę nie zapomnij także o subskrypcji, aby nie uleciało Ci żadne nowe nagranie.

Transkrypt podcastu

Kliknij tutaj, aby pobrać spisaną treść podcastu (PDF)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *