Podcast

EiM 013 – Michał Szafrański – o tym jak wykorzystuje email marketing by odnosić sukcesy biznesowe i nie tylko

Ostatnio miałem okazję wystąpić w podcaście Marka Jankowskiego w Mała Wielka Firma. Dzisiaj zapraszam Cię do wysłuchania mojej rozmowy z Michałem Szafrańskim, czyli drugim człowiekiem, dzięki któremu tworze podcasty. Odcinek jest dosyć długi, chyba najdłuższy jaki do tej pory nagrałem i tak naprawdę musieliśmy się mocno ograniczać. Będzie bardzo merytorycznie, będzie o email marketingu, który Michał wykorzystuje na co dzień w swojej pracy blogera, podcastera i autora książek. O tym jak email marketing pozwala mu osiągać sukces w tym co robi, oraz o kilku pobocznych tematach w tym o nowej książce, którą Michał właśnie napisał.

Michał Szafrański autor bloga Jak oszczędzać pieniądze  i książki Finansowy Ninja. W trzy miesiące zarobił na swoim blogu 170 tys. zł. I w zaledwie rok zbudował najpoczytniejszy blog finansowy w Polsce. Jego posty czyta miesięcznie ponad dwieście tysięcy czytelników. Jakoszczedzacpieniadze.pl został wyróżniony w konkursie Blog Roku 2013, m.in. tytułem „Najbardziej inspirującego bloga”. Rok później Michał Szafrański zdobył tytuł „Społecznie odpowiedzialnego blogera”.

Subscribe podcast Email [i] Marketing: iTunes | Android | Player.fm

Listen to „EiM 013 – Michał Szafrański – o tym jak wykorzystuje email marketing by odnosić sukcesy biznesowe i nie tylko” on Spreaker.

Skąd pobrać podcast

Podcast możesz znaleźć w wielu miejscach:

  • możesz bezpośrednio pobrać plik
  • jeżeli używasz iPhona, iPada lub Maca znajdziesz go w iTunes
  • jeżeli używasz urządzeń z Androidem możesz go zasubskrybować tutaj lub skorzystaj z Player.fm

Jeżeli uważasz, że gdzieś jeszcze powinienem go udostępnić – proszę daj znać w komentarzu.

Dla wszystkich którzy wolą wersję video – zapraszam na kanał Youtuba FreshMaila. Proszę nie zapomnij także o subskrypcji, aby nie uleciało Ci żadne nowe nagranie.

Transkrypt podcastu

Kliknij tutaj aby pobrać spisaną treść podcastu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *